loading

Gravírování keramiky, kamene, korku, kůže

Novinky

Nový web

18. 07. 2017

Dnešním dnem jsme pro Vás spustili nové webové stránky. Doufáme, že zde naleznete veškeré potřebné informace. V případě, že Vás bude cokoliv zajímat neváhejte se na nás obrátit! Tým GRAZIR.CZ

Gravírování do keramiky
Ozdobíme vám vázy, džbány, sošky či jiné ozdobné předměty. Dají se dotvořit krásnými ornamenty, které jsme schopni vygravírovat na vámi určený předmět. Stačí mít jen nápad a výrobek už dotvoříme my

 

Gravírování do kamene
Nechte si kámen popsat vzkazem nebo jménem osoby, kterou chcete potěšit. Takový kámen mu pak udělá mnohem větší radost. Pomocí laserového gravírování na něm vytvoříme cokoliv, ať již milý pozdrav nebo nějaký symbol.

Vyrobíme Vám kamenné či mramorové cedulky nebo trofeje. Záleží jen na vaší konkrétní představě.

 

Gravírování do korku
Specializujeme se na popis různých druhů ornamentů na korek. Ať již chcete vylepšít podtácek či celou sadu podložek. Záleží jen na Vašem přání. Jsme schopni vygravírovat podle předlohy téměř cokoliv. Můžete pak hotový výrobek darovat svým přátelům a potěšit je originálním a praktickým dárkem.

 

Gravírování do kůže
Podle vašeho přání vám na kůži laserovým gravírováním vytvoříme jakýkoliv motiv.

Přejete si mít své jméno či přezdívku na kusu materiálu, kterým je kůže? Pak se nechte se inspirovat již vytvořenými motivy nebo si ho navrhněte sami.

 

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí na: Kontaktní formulář.

Gravírování keramiky, kamene, korku, kůže

iconProvozovna
Grazir, s.r.o.
tř. Václava Klementa 131/8
293 01 Mladá Boleslav
icon+420 720 542 556
iconinfo@grazir.cz
iconwww.grazir.cz
icon